Bestsellery - Glam Klinika Rzeszów

Bestsellery

Klinika znajduje się w samym centrum Rzeszowa – oferując dogodną lokalizację oraz możliwość zaparkowania w pobliżu lokalu. Wyspecjalizowana jest w zabiegach modelujących sylwetkę, odchudzających i likwidujących cellulit, usuwających rozstępy, odmładzających i liftingujących. W ofercie dostępne są również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak botox, powiększanie ust, modelowanie twarzy kwasem hialuronowym, leczenie nadpotliwości, czy wolumetria twarzy. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez nasz wykwalifikowany personel doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów.

Zapoznaj się z Naszą ofertą wyjątkowych zabiegów pielęgnacyjnych i relaksujących, które w naszej Klinice podbiły serca Klientów. W dziale tym znajdziesz prawdziwe bestsellery – karboksyterapia, masaż podciśnieniowy ICOONE, manicure, pedicure SPA, usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym czy złuszczanie kwasami medycznymi, atrakcyjne pakiety zabiegowe oraz wiele więcej… – zapoznaj się z opisem każdego z nich, wybierz coś dla siebie i skonsultuj się z nami celem ustalenia terminu. Czekamy na Twój telefon!

Karboksyterapia

Karboksyterapia została ogłoszona największym przełomem medycyny estetycznej od czasu zastosowania botoksu. Zabieg pozwala zredukować worki oraz cienie pod oczami, zmniejsza cellulitis, rozstępy zostają zredukowane. Zmagasz się z wymienionymi problemami? Zapisz się już na zabieg karboksyterapii.

ICOONE

To jeden z najbardziej popularnych i bezpiecznych zabiegów, a jednocześnie wyjątkowo efektywna metoda walki z cellulitem, luźną skórą, obrzękami limfatycznymi, głęboko zlokalizowanym tłuszczem i wszelkimi objawami starzenia się skóry. Możliwość indywidualnego dopasowania zabiegu zabiegu pozwala uzyskać prawdziwie spektakularne efekty!

Skorzystaj z promocji na masaż podciśnieniowy Icoone: za 10 zabiegów zapłacisz 1080 zł zamiast 1800 zł a kostium zabiegowy w cenie 80 zł otrzymasz GRATIS. Promocja trwa od 1.10.2019 – 30.11.2019. TAKIEJ PROMOCJI JESZCZE NIE BYŁO!

KWAS HIALURONOWY I BOTOX

Zmarszczki to najczęstsza oznaka starzenia się skóry zaraz po utracie jędrności, niedoskonałości skóry, w szczególności w obrębie twarzy powodują niezadowolenie z wyglądu i upływającego czasu. Na szczęście medycyna estetyczna w skuteczny sposób pomaga raz na zawsze pozbyć się nieestetycznych defektów i cieszyć się młodym wyglądem. W naszej Klinice zabiegi medycyny estetycznej, wykonywane przez wykwalifikowanego kadrę, cieszą się uznaniem naszych Klientek oraz Klientów. Oczekiwania względem zabiegu i efektu są indywidualnie dobierane na bezpłatnej konsultacji ze specjalistą wykonującym zabieg.

ZŁUSZCZANIE KWASAMI MEDYCZNYM

Zabiegi z użyciem kwasów medycznych wykonujemy przy użyciu preparatów o różnym stężeniu substancji złuszczających i regenerujących dobranych w zależności od rodzaju cery i problemu, z którym się boryka.Wśród peelingów medycznych dostępne są kuracje na zmiany trądzikowe, przebarwienia,  blizny i rozstępy, zabiegi niwelując oznaki starzenia, peelingi odpowiedzialne za redukcję cieni pod oczami oraz naczynka, a także szereg rozwiązań odnawiających, odmładzających i nawilżających skórę. Nasi z specjaliści z pewnością dobiorą odpowiednią terapię do potrzeb Twojej skóry.

PAKIETY ZABIEGOWE

W naszej Klinice Piękna kupując zabiegi w pakiecie płacisz mniej

PAKIET ICOONE

Skorzystaj z promocji na masaż podciśnieniowy Icoone: za 10 zabiegów zapłacisz 1080 zł zamiast 1800 zł a kostium zabiegowy w cenie 80 zł otrzymasz GRATIS. Promocja trwa od 1.10.2019 – 30.11.2019. TAKIEJ PROMOCJI JESZCZE NIE BYŁO! 

PAKIET ZŁUSZCZANIA KWASAMI

Kupując pakiet 3 zabiegów złuszczania dowolnymi kwasami medycznymi 4 zabieg otrzymasz GRATIS, płacąc 450 zł zamiast 600 zł.

KARBOKSYTERAPIA

Kupując pakiet 6 zabiegów karboksyterapii na dowolną partię 7 otrzymasz GRATIS