BODY BIOENERGY

BODY BIOENERGY to nowa holistyczna metoda Diego Dalla Palma Professional, specjalnie przeznaczona do przywrócenia harmonii ciała oraz zwalczania niedoskonałości spowodowanych cellulitem, miejscową otyłością i utratą jędrności.  Każdy z nas  ma inne niedoskonałości i potrzeby. BODY BIOENERGY  to cztery profesjonalne zabiegi bazujące ona na psycho-neuro-endokryno-immunologii (PNEI), które zostały stworzone z myślą o różnych problemach tak by maksymalizować efekty.

 

 • DETOX
  intensywne działanie odtruwające i oczyszczające z toksyn. To doskonały zabieg dla tych, którzy doświadczają ciężkich nóg, przetrzymywania wody oraz kobiet w ciąży.
 • cellDREN
  Zabieg silnie drenujący. Idealny dla osób walczących z cellulitem wodnym i „pomarańczową skórką”, spowodowanymi przetrzymywaniem wody.
 • cellRESHAPE
  To silne, szokowe działanie na uporczywy cellulit włókniso-stwardnieniowy. Pozwala na redukcję nieestetycznych „dołeczków” w skórze.
 • total body FOCUS
  Łączy globalne działanie na cellulit i utratę napięcia poprzez specjalne działanie lipolityczne na zlokalizowaną otyłość