Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/olahajka/glamklinika.pl/public_html/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1321

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/olahajka/glamklinika.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/olahajka/glamklinika.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/olahajka/glamklinika.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Diego dalla palma - Glam Klinika Rzeszów

Diego dalla palma

Diego dalla Palma Proffesional to włoska, ekskluzywna linia dermokosmetyków, w któtrej pielęgnacja skóry oraz kult piękna i urody łączą się ze sobą. Zaspokaja potrzeby pięknego wyglądu oraz dobrego samopoczucia. Serce tej nowoczesnej i aktywnej pielęgnacji tkwi w 51+3 HYALU COMPLEX – kompleksie 57 składników aktywnych, o wielokierunkowym i biorewitalizującym działaniu. To marka łącząca dwa różne światy: naukową i technologiczną działalność badawczą w przemyśle kosmetycznym – RVB SKINLAB i światowej sławy markę znaną od lat 70’tych, słynnego wizjonera, wizażysty Diego Dalla Palma.
W ofercie zabiegowej posiadamy zarówno zabiegi na twarz, jak i na ciało

Cell Detoxium

We współczesnej kosmetyce sam demakijaż to zdecydowanie za mało. Cell Detoxium to zabieg silnie odtruwający działający już na poziomie komórkowym. Linia ta uaktywnia odtruwanie komórek skóry i stymuluje ich regenerację. Siłą kosmetyków jest Cell Detoxium – składnik aktywny, który niszczy oraz eliminuje toksyny oraz inne zanieczyszczenia. Stanowi świetne przygotowanie skóry do innych zabiegów zarówno  nawilżających jak i odmładzających. Zabieg przeznaczony jest dla skóry zanieczyszczonej, poszarzałej, zmęczonej i pozbawionej witalności. Efektem zabiegu jest wygładzona i rozświetlona cera pełna blasku.

ICON TIME

Grupa zabiegów do opóźniania i zwalczania starzenia się skóry w różnym wieku: Rewitalizujący, Zagęszczający i Odnawiający. To biio-rewitalizacja komórek + ochrona układu wspomagającego skórę=intensywna kuracja anty-starzeniowa sformułowana tak, by zwalczać zmarszczki i utratę napięcia. Wzbogacona drogocennymi właściwościami energizująymi srebra, złota i platyny. Dodatkowo linia ICON TIME zawiera nowoczesny system Anti-InflammAging, który zwalcza działanie wolnych rodników i chroniczne stany zapalne, poprawiając właściwości biomchaniczne skóry oraz jej integralność.

  • ICON TIME Rewitalizujący 30+  Zabieg antystarzeniowy z pyłem srebra
  • ICON TIME Zagęszczający 40+  Zabieg anty-starzeniowy ze złotą kolageniną
  • ICON TIME Odnawiający 50+   Zabieg przeciwzmarszczkowy i regenerujący z platyną koloidalną

ICON TIME – Zabieg anty-starzeniowy na okolice oczu i punkty krytyczne

Zabieg działa kojąco, pogrubiająco i redukująco na zmarszczki dookoła oczu. Widocznie redukuje worki i ciemne kręgi i “kurze łapki”. Zawiera diamentowy kompleks rozjaśniający, escynę wzmacniającą naczynia krwionośne i kompleks przeciwobrzękowy. Polecany również jako dodatek do każdego zabiegu z serii ICON TIME w celu wzmocnienia efektu.

UKOJENIE

kuracja dla skóry wrażliwej i reaktywnej, przywraca jej równowagę i niezbędny dla jej komunikacji komórkowej optymalny poziom elementów witalizujących oraz intensywnie regeneruje. Zawiera neuro-peptyd antypodrażnieniowy, który równoważy układ obronny i zmysłowy, zatrzymuje proces podrażnienia skóry oraz zwiększa jej tolerancję i odporność.

OZON

Zabieg natleniający i rewitalizujący komórki skóry. Siłę zabiegu stanowią ozonidy (stabilne formy łączące ozon z olejem jojoba), które w kontakcie ze skórą uwalniają tlen. Ozon działa oczyszczająco, stymuluje mikro-krążenie, pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, a także odbudowuje film hydrolipidowy. Ponadto zabieg dotlenienia komórkowego polecany jest również do pielęgnacji skóry tłustej i zanieczyszczonej.