Karboksyterapia - Glam Klinika Rzeszów

Karboksyterapia

Odbierz trzy zabiegi karboksyterapii płacąc za dwa!

Wybierz trzy dowolne okolice, które chcesz poddać zabiegowi karboksyterapii i zapłać jak za dwie. Promocja dotyczy najtańszej okolicy, na przykład – chcąc wykonać zabieg na twarz, uda i okolice oczu, płacisz tylko za dwie najdroższe partie – w tym przypadku twarz i uda, a zabieg na okolice oczu dostajesz w prezencie!

Promocja dotyczy zarówno zabiegów pojedynczych, jak i pakietów. Promocja obowiązuje do 26.02.2020!

Karboksyterapia

Karboksyterapia, czyli iniekcja medycznego dwutlenku węgla (CO2), to zabieg ostatnimi czasy bardzo popularny i ceniony. Jego zaletą jest naturalność, czyli wykorzystanie naturalnych procesów zachodzących w ludzkich organizmach. Zabieg jest bezpieczny, mało inwazyjny i klinicznie sprawdzony.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Poprzez śródskórne lub podskórne wkłucie się bardzo cienką igłą i wprowadzenie odpowiednio odmierzonej dawki medycznego CO2 i zdeponowanie gazu w tkance, powodujemy gwałtowne rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększenie przepływu krwi wraz ze składnikami odżywczymi.
Tym samym poprawiamy mikro krążenie i odnowenie komórek. Odpowiedzią na to jest kontrolowana reakcja zapalna, co prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu.

KIEDY WARTO?

Karboksyterapia pomoże w zlikwidowaniu cieni pod oczami, redukcji zmarszczek czy blizn. Kolejną zaletą jest mechaniczne rozbicie złogów tłuszczowych oraz remodeling skóry, z towarzyszącym kurczeniem sie włókien kolagenowych, co skutkuje zwiekszoną sprężystością skóry. Dwutlenek węgla podany w odpowiednich dawkach pomaga opóźnić proces starzenia się skóry, zagęszcza i poprawia jej kondycje oraz stymuluje produkcje nowych fibroblastów.

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?

Ilość i częstotliwość zabiegów dostosowuje się do obszaru poddawanego kuracji oraz indywidualnych potrzeb klienta. W przypadku rewitalizacji i działa anti-aging zalecane jest wykonanie kilku zabiegów w odstępach 14- 21 dni. Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej wymaga nieco intensywnych działań lecz stanowi jedno z najskuteczniejszych narzędzi w walce z wymienionymi niedoskonałościami.

SKÓRA PRZED I PO ZABIEGU

Karboksyterapia została ogłoszona najwiekszy przełomem medycyny estetycznej od czasu zastosowania botoksu.
Zabieg pozwala zredukować worki oaz cienie pod oczami, wypadanie włosów, zmniejsza cellulit, rozstępy i blizny zostają zredukowane,