Karboksyterapia

Karboksyterapia

Karboksyterapia, czyli iniekcja medycznego dwutlenku węgla (CO2), to zabieg ostatnimi czasy bardzo popularny i ceniony. Jego zaletą jest naturalność, czyli wykorzystanie naturalnych procesów zachodzących w ludzkich organizmach. Zabieg jest bezpieczny, mało inwazyjny i klinicznie sprawdzony.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Poprzez śródskórne lub podskórne wkłucie się bardzo cienką igłą i wprowadzenie odpowiednio odmierzonej dawki medycznego CO2 i zdeponowanie gazu w tkance, powodujemy gwałtowne rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększenie przepływu krwi wraz ze składnikami odżywczymi.
Tym samym poprawiamy mikro krążenie i odnowenie komórek. Odpowiedzią na to jest kontrolowana reakcja zapalna, co prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu.

KIEDY WARTO?

Karboksyterapia pomoże w zlikwidowaniu cieni pod oczami, redukcji zmarszczek czy blizn. Kolejną zaletą jest mechaniczne rozbicie złogów tłuszczowych oraz remodeling skóry, z towarzyszącym kurczeniem sie włókien kolagenowych, co skutkuje zwiekszoną sprężystością skóry. Dwutlenek węgla podany w odpowiednich dawkach pomaga opóźnić proces starzenia się skóry, zagęszcza i poprawia jej kondycje oraz stymuluje produkcje nowych fibroblastów.

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?

Ilość i częstotliwość zabiegów dostosowuje się do obszaru poddawanego kuracji oraz indywidualnych potrzeb klienta. W przypadku rewitalizacji i działa anti-aging zalecane jest wykonanie kilku zabiegów w odstępach 14- 21 dni. Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej wymaga nieco intensywnych działań lecz stanowi jedno z najskuteczniejszych narzędzi w walce z wymienionymi niedoskonałościami.

SKÓRA PRZED I PO ZABIEGU

Karboksyterapia została ogłoszona najwiekszy przełomem medycyny estetycznej od czasu zastosowania botoksu.
Zabieg pozwala zredukować worki oaz cienie pod oczami, wypadanie włosów, zmniejsza cellulit, rozstępy i blizny zostają zredukowane,

ZabiegCenaCena promocyjna
Okolice oczu100zł6 zabiegów + 1 zabieg GRATIS – 500zł
Podbródek z linią żuchwy100zł6 zabiegów + 1 zabieg GRATIS – 500zł
Twarz150zł6 zabiegów + 1 zabieg GRATIS – 900zł
Twarz, szyja, dekolt250zł5 zabiegów + 1 zabieg GRATIS -1250zł
Skóra głowy180zł6 zabiegów + 1 zabieg GRATIS – 1080zł
Dłonie100zł6 zabiegów + 1 zabieg GRATIS – 600zł
Brzuch + boczki300zł5 zabiegów + 1 zabieg GRATIS – 1500zł
Pośladki250zł6 zabiegów + 1 zabieg GRATIS – 1200zł
Uda250zł5 zabiegów + 1 zabieg GRATIS – 1250zł
Uda + pośladki300zł5 zabiegów + 1 zabieg GRATIS – 1500zł
Rozstępy i blizny150zł