Kosmetologia - Glam Klinika Rzeszów

Kosmetologia

Kosmetologia, kosmetyka estetyczna w Rzeszowie – Glam Klinika

Największym wyzwaniem dla Kosmetologów jest stworzenie i dobranie indywidualnej oraz odpowiedniej pielęgnacji skóry i ciała, zarówno gabinetowej, jak i tej domowej. Tworząc ofertę zabiegów w Glam Klinice Piękna, zatroszczyliśmy się o to, by była ona kompleksowa i dedykowana każdemu rodzajowi skóry. Nie zapominając również o potrzebach pielęgnacyjnych męskiej cery, która często przez nieprawidłową pielęgnację boryka się z zanieczyszczeniami i stanami zapalnymi. Efektywne programy terapeutyczne zapewniają jedynie profesjonalne i ekskluzywne preparaty stosowane w Naszej Klinice – włoski Diego dalla Palma oraz szwajcarski Selvert Thermal. Marki te dostosowane są do pielęgnacji i leczenia wszystkich cer, począwszy od tych wymagających i problematycznych, często mierzących się z trądzikiem pospolitym, rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych i przebarwieniami, jak i trądzikiem różowatym, widocznymi rozszerzonymi naczynkami, czy rumieniem. Wśród oferowanych zabiegów znajdują się także propozycje dla cer odwodnionych, suchych i nadmiernie przesuszonych oraz wrażliwych i reaktywnych, w tym skłonnych do alergii i podrażnień. W Naszej Klinice posiadamy również bogatą ofertę zabiegów aparaturowych, których umiejętne i zaplanowane łączenie z zabiegami pielęgnacyjnymi, w celu wzajemnego uzupełniania się, daje spektakularne efekty terapeutyczne. Nieodmowną zaletą kuracji łączonych jest pozytywny wpływ na kondycję i wygląd skóry drogą niwelowania wszelkich niedoskonałości takich jak: przebarwienia, blizny, rozstępy, utrata jędrności skóry.
Dla cer bardziej wymagających i nietolerujących standardowych procedur kosmetycznych stworzyliśmy ofertę opartą na peelingach medycznych i dermokosmetykach marki Medi+DERMA,.
W ofercie gabinetowej znajduje się również mezoterapia igłowa oraz mikroigłowa dedykowana cerom wymagającym bardziej radykalnej i intensywnej regeneracji skóry, jak również karboksyterapia, wykonywana przy użyciu czystego medycznego CO2. Nieinwazyjną alternatywę dla zabiegów igłowych, stanowi oxybrazja oraz infuzja tlenowa, a także najnowsza aparatura DERMAFREQUENCY 3D wykorzystująca falę radiową.
Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą i do bezpłatnej konsultacji z Naszymi kosmetologami.

WYBIERZ ZABIEG

Karboksyterapia

Karboksyterapia czyli iniekcja medycznego dwutlenku węgla (CO2), to zabieg ostatnimi czasy bardzo popularny i ceniony. Jego zaletą jest naturalność, czyli wykorzystanie naturalnych procesów zachodzących w ludzkich organizmach. Zabieg jest bezpieczny, mało inwazyjny i klinicznie sprawdzony.

Jak wygląda zabieg?

Poprzez śródskórne lub podskórne wkłucie się bardzo cienką igłą i wprowadzenie odpowiednio odmierzonej dawki medycznego CO2 i zdeponowanie gazu w tkance, powodujemy gwałtowne rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększenie przepływu krwi wraz ze składnikami odżywczymi.Tym samym poprawiamy mikro krążenie i odnowienie komórek. Odpowiedzią na to jest kontrolowana reakcja zapalna, co prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu.

Kiedy warto?

Karboksyterapia pomoże w zlikwidowaniu rozstępów czy blizn. Kolejną zaletą jest mechaniczne rozbicie złogów tłuszczowych oraz remodeling skóry, z towarzyszącym kurczeniem się włókien kolagenowych, co skutkuje zwiekszoną sprężystością skóry. Dwutlenek węgla podany w odpowiednich dawkach pomaga opóźnić proces starzenia się skóry, zagęszcza i poprawia jej kondycje oraz stymuluje produkcje nowych fibroblastów.

Jak często wykonywać zabieg?

Ilość i częstotliwość zabiegów dostosowuje się do obszaru poddawanego kuracji oraz indywidualnych potrzeb klienta. W przypadku redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej wymaga  intensywnych działań, lecz stanowi jedno z najskuteczniejszych narzędzi w walce z wymienionymi niedoskonałościami. Zaleca się wykonywanie zabiegu co 4-7 dni, w serii 10-12 zabiegów.

Fala radiowa DERMAFREQUENCY 3D

DERMAFREQUENCY 3D to rewolucyjny system wykorzystujący system fal radiowych (RF) do szerokiej gamy zabiegów:

 • Liftingu i wygładzania skóry,
 • Redukcji tkanki tłuszczowej,
 • Likwidacji cellulitu,
 • Kształtowania sylwetki

Zabieg z radiofrekwencją wykorzystuje zasadę przenoszenia ciepła – Nowatorski układ elektrod w czterech różnych głowicach zabiegowych zwiększa równocześnie skuteczność i bezpieczeństwo oraz dostosowuje się do opracowywanej partii twarzy lub ciała. System DERMAFREQUENCY 3D działa poprzez powolne ogrzewanie skóry do temperatury 40C na wybranym obszarze, nie wpływając na całe ciało, jak w większości urządzeń wykorzystujących fale radiowe. Atutem urządzenia jest lepsze niż dotychczas sterowanie głębokością pracy fal radiowych w skórze: w warstwie wierzchniej (dermis) i podskórnej (hipodermis), których parametry dobiera kosmetolog. Ciepło wytwarzane przez radiofrekwencję prowadzi do denaturacji i skurczenia włókien kolagenu: rezultatem tego działania jest efekt rozciągnięcia i napięcia oraz poprawiona tekstura skóry. Jednocześnie radiofrekwencja stymuluje fibroblasty do produkowania nowego kolagenu, co z kolei przynosi skórze naturalny efekt liftingu. W Glam Klinice Piękna dzięki różnorodności programów urządzenia DERMAFREQUENCY 3D pracujemy na dwóch rodzajach fal oraz czterech rodzajach głowic z ośmioma różnymi koncówkami.

 • monopolarna – działa na głębszych warstwach skóry, co przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz redukcję cellulitu, zmniejszenie podskórnych komórek tłuszczowych i efektywną poprawę cellulitu, kształtowanie sylwetki.
 • bipolarna – działa silnie ujędrniająco na skórę, ponieważ wnika w płytsze warstwy skóry, spłycenie zmarszczek, regenerację włókien kolagenowych, poprawia stan skóry trądzikowej, obkurczanie, a następnie, ujędrnianie zwiotczałej skóry, lifting.

Wskazania:

 • pozbycie się tkanki tłuszczowej i zwiotczeń z wybranych partii ciała
 • wymodelowanie ciała z redukcją cellulitu,
 • kształtowanie i ujędrnienie ciała po porodzie w tym skóry brzucha, ramion i ud po nagłym schudnięciu,
 • poprawa ogólnej kondycji skóry i likwidacja blizn i rozstępów,
 • zmniejszenie obwodu poszczególnych partii ciała.

Przeciwwskaznia:

 • osoby z rozrusznikiem serca,
 • klienci z chorobami serca,
 • łuszczyca,
 • zaburzenia sercowo-naczyniowe,
 • zapalenie nerwu,
 • osoby z przeszczepami,
 • menstruacje (zwiększona wrażliwość na ból i krwawienie)
 • ciąża i karmienie piersią,
 • zaburzenia nerek,
 • zadrapania i otarcia w miejscu wykonywania zabiegu,
 • zakrzepowe zapalenie żył i/lub zakrzepica,
 • zwyrodnienie włóknisto-torbielowate,
 • patologie naczyniowe aktywne i leczone antykoagulantami,
 • klienci którzy wyraźnie nie są w stanie jasno zakomunikować wszelkich bolesnych doznań,
 • choroby nerwowe,
 • płytki protetyczne na śruby oraz obecność wewnątrz-tkankowych metalowych obiektów.

Efekty:

Wiązka fal radiowych jest skumulowana, przez co rezultaty widać już po pierwszym zabiegu. Skóra staje się napięta i elastyczna. Końcowy efekt działania widoczny jest po około 6 tygodniach od wykonania ostatniego zabiegu w serii. Efekt Zależny jest to od organizmu pacjenta i jego indywidualnych predyspozycji, w większości przypadków, zaleca się jednak wykonanie serii takich zabiegów (od 6 do 10). Zabiegi na ciało w zależności od powierzchni trwają od 20 do 60 minut i należy je powtarzać co 10-14 dni.