Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna – zabiegi w Glam Klinika

W Glam Klinice Piękna zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane są przez wysoko wykwalifikowanych lekarzy medycyny estetycznej oraz dermatologów.
Lekarze specjaliści pracują na najlepszych i najnowocześniejszych preparatach, takich jak Juvederm, FILLMED, Fusion Mesotherapy, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo zabiegów i uzyskanie pożądanego efektu.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi medycyny estetycznej?

Medycyna estetyczna to skuteczna propozycja dla każdego, kto chciałby zadbać o swój wygląd oraz dobre samopoczucie, a to jest ważne niezależnie od wieku.
Z zabiegów  może skorzystać każdy , kto zauważył u siebie pierwsze oznaki starzenia i chciałby temu zapobiec . Warto jednak udać się na konsultację lekarską , która pozbawi nas obaw przed zabiegiem i dostarczy szczegółowych informacji.

Co dają zabiegi medycyny estetycznej ?

Zabiegi z medycyny estetycznej nie tylko widocznie poprawiają walory estetyczne , stan skóry, kształt twarzy i likwidują zmarszczki, ale również znacząco poprawiają samopoczucie kobiety. Wpływają dodatnio na jej osobisty poziom akceptacji siebie i poprawiają jakość życia. Medycyna estetyczna to również sposób na poprawę owalu , kształtu i rysów twarzy.

BOTOX 1 okolica500 zł
BOTOX 2 okolice900 zł
BOTOX 3 okolice1200 zł
Bruksizm600 – 900 zł
Nadpotliwość1500 zł
Kwas hialuronowy 1 ml1000 zł
Kwas hialuronowy drugi ml800 zł
Kwas hialuronowy trzeci ml700 zł
Mezoterapia twarz350 zł
Mezoterapia oczy250 zł