Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/olahajka/glamklinika.pl/public_html/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1321

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/olahajka/glamklinika.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/olahajka/glamklinika.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/olahajka/glamklinika.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Pielęgnacja ciała - Glam Klinika Rzeszów

Pielęgnacja ciała

Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy

Mezoterapia mikroigłowa to niechirurgiczna metoda rewitalizacji skóry przy jednoczesnej stymulacji jej naturalnych zdolności regeneracyjnych.
Wskazania do zabiegu :

  • nadmierne wypadanie włosów
  • łysienie

Efekt po zabiegu:

W wyniku przeprowadzenia serii zabiegów ograniczone zostaje wypadanie włosów, pobudzony jest wzrost nowych. Włosy są gęstsze, grubsze i mocniejsze.

Jak często wykonywać zabieg?

Zaleca się wykonanie serii 3-5 zabiegów, wykonywanych w odstępach co 3-4 tygodnie. Po zakończeniu serii, dla podtrzymania efektów należy wykonywać tzw. zabiegi przypominające. Zwykle jeden zabieg na 3 lub na 6 miesięcy. W wieku około 25-30 lat można wykonać profilaktycznie jednorazowy zabieg pielęgnacyjny.

Karboksyterapia skóry głowy

Karboksyterapia, czyli iniekcja medycznego dwutlenku węgla (CO2), to zabieg ostatnimi czasy bardzo popularny i ceniony. Jego zaletą jest naturalność, czyli wykorzystanie naturalnych procesów zachodzących w ludzkich organizmach. Zabieg jest bezpieczny, mało inwazyjny i klinicznie sprawdzony.

Jak wygląda zabieg?

Poprzez śródskórne lub podskórne wkłucie się bardzo cienką igłą i wprowadzenie odpowiednio odmierzonej dawki medycznego CO2 i zdeponowanie gazu w tkance, powodujemy gwałtowne rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększenie przepływu krwi wraz ze składnikami odżywczymi.Tym samym poprawiamy mikro krążenie i odnowenie komórek. Odpowiedzią na to jest kontrolowana reakcja zapalna, co prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu.

Wskazania do zabiegu :

  • choroby skóry głowy
  • łysienie
  • nadmierne wypadanie włosów

Efekt zabiegu:

Po wykonaniu całej serii zabiegów, dochodzi do zahamowania wypadania włosów, pojawiają się nowe włosy. Są one znacznie mocniejsze i grubsze.

Jak często wykonywać zabieg?

Ilość i częstotliwość zabiegów dostosowuje się do obszaru poddawanego kuracji oraz indywidualnych potrzeb klienta. Zaleca się wykonywanie zabiegu co 4-7 dni, w serii 10-12 zabiegów.

Manicure klasyczny dla mężczyzn

Każdy zadbany mężczyzna nie może zapomnieć o wizytówce jaką są dłonie – odpowiednio wypielęgnowane stanowią swoisty niezbędnik w biznesie. Oferujemy profesjonalny manicure, który przynosi widoczne rezultaty estetyczne oraz pielęgnuje dłonie i paznokcie. Dla mężczyzn z nadmiernie przesuszoną skórą dłoni polecamy połączenie zabiegu manicure z kąpielą parafinową dłoni.

Etapy manicure męskiego:

  • nadanie kształtu paznokcia
  • obrobienie skórek w wale około paznokciowym
  • wypolerowanie płytki paznokcia
  • odżywienie płytki paznokcia poprzez nałożenie serum według preferencji klienta
  • nawilżanie (okolice płytki paznokcia oraz całych dłoni)

Pedicure męski

Zdrowe i zadbane stopy to istotny element atrakcyjnego wyglądu i dobrego samopoczucia nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn. Spośród licznych odmian tego zabiegu wykonywanych w Glam Klinice Piękna, mężczyznom w sposób szczególny poleca się klasyczny pedicure biologiczny, który skutecznie usuwa zrogowaciały naskórek i wygładza skórę stóp. Podczas zabiegu stosujemy frezarkę podologiczną, która pozwala na całkowicie bezbolesne usunięcie wszelkich zgrubień, zrogowaceń i innych niedoskonałości. W ramach tego zabiegu wykonujemy aromatyczną kąpiel w soli morskiej i peeling stóp, stopy są także odpowiednio nawilżane, upiększane, choćby pod kątem nadania odpowiedniego kształtu paznokciom.

Standardowy masaż całego ciała

pomaga zwalczać zmęczenie, prowadzi do równowagi ciała, ducha i umysłu, rozluźnia spięte mięśnie i ścięgna. Polecany Panom uprawiającym sporty, jak i tym spędzającym długie godziny przed monitorem komputera.