Pielęgnacja twarzy - Glam Klinika Rzeszów

Pielęgnacja twarzy

Glam Klinika Piękna wyselekcjonowała specjalną ofertę zabiegów tylko i wyłącznie dla mężczyzn – skóra mężczyzn wymaga specjalistycznej pielęgnacji, gdyż swoja strukturą różni się od cieńszej i delikatniejszej skóry kobiet. Zdrowa i zadbana twarz to wizytówka mężczyzny, a nawet wymóg sukcesu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom panów proponujemy zabiegi skomponowane specjalnie z myślą o Was.

Diego dalla Palma DETOX – zabieg odtruwający komórki.

Siłą tego zabiegu jest aktywny składnik CELL DETOXIUM (specyficzny szczep drożdży), który uaktywnia system odtruwania skóry i stymuluje proces regeneracji. Efektem jest promienna, czysta skóra, gotowa do absorpcji jak największej ilości składników aktywnych. Skóra odzyskuje swoją równowagę i jest przygotowana do regeneracji i biorewitalizacji.
Zabieg polecany o każdej porze roku, jako rewitalizacja skóry miejskiej, oczyszczenie i detoksykacja po zimie lub jako pełny zabieg oczyszczający wraz z manualną ekstrakcją zaskórników.

Selvert Thermal Oczyszczenie

Antybakteryjny zabieg regulujący pracę gruczołów łojowych, oczyszczający, normalizujący, dedykowany męskim skórom trądzikowym, tłustym i mieszanym z tendencją do powstawania stanów zapalnych.

Mikrodermabrazja diamentowa

Mechaniczne złuszczanie rogowej warstwy naskórka, zabieg dedykowany Panom z ziemistą, często tłustą cerą, dla odświeżenia i przywrócenia równowagi skórze. Cera po zabiegu jest odświeżona, rozjaśniona i wygładzona. Zmniejszają się pory skórne.

Oczyszczanie manualne

Oczyszczanie manualne jest jednym z najpopularniejszych zabiegów oczyszczania twarzy, dekoltu bądź pleców, niezależnie od rodzaju skóry. Zabieg ten ma na celu usuniecie drobnych lub głębszych zanieczyszczeń, gromadzących się jako treść wykwitów skórnych.
Zabieg  rozpoczyna się wykonaniem peelingu kawitacyjnego. Następnym etapem jest rozpulchnienie i rozmiękczenie naskórka za pomocą specjalnej maski rozpulchniającej oraz wapozonu, czyli ciepłej pary. W dalszej kolejności rozpoczyna się usuwanie zaskórników i prosaków, stosując do tego ucisk manualny. Oczyszczoną w ten sposób  twarz dezynfekuje się, a koniec aplikuje się maskę, którą dobiera się w zależności od stanu i rodzaju skóry. Zabieg trwa 1,5-2 godz. Częstotliwość zabiegów zależy od predyspozycji indywidualnych klienta i stanu skóry, jednakże nie powinno być to częściej niż raz w miesiącu.

Peelingi medyczne Medi+derma

Peeling chemiczny to skuteczny , mało inwazyjny zabieg pozwalający zachować skórę zdrową , estetycznie piękną , bardziej odporną na procesy starzenia,  skutecznie redukują niedoskonałości w postaci blizn, trądziku i oczyszczają skórę twarzy. Dla uzyskania pożądanych efektów należy przeprowadzać kilka zabiegów – seria wynosi zazwyczaj od 6 do 8, z częstotliwością co 14-21 dni. Zaleca się, żeby tego typu procedury odbywały się w okresach jesiennym, zimowym i wiosennym, gdyż wówczas nasilenie promieni słonecznych jest mniejsze. Zarówno podczas trwania serii zabiegów, jak i po jej zakończeniu, należy stosować odpowiednie kremy z filtrem.

Oksybrazja

Oxybrazja jest jednym z najnowocześniejszych rodzajów mikrodermabrazji i należy do metod regeneracji i rewitalizacji skóry. Należy do gamy zabiegów, które można wykonywać przez cały rok bez ryzyka pojawienia się skutków ubocznych.
Jest to rodzaj peelingu mechanicznego, wodno- tlenowego, w którym za złuszczanie naskórka odpowiedzialny jest strumień kropelek soli fizjologicznej, aplikowanych na skórę pod wpływem sprężonego powietrza. Zabieg polega na złuszczeniu martwej warstwy naskórka za pomocą niewielkiej głowicy emitującej jednocześnie tlen i strumień soli fizjologicznej. Pod wpływem ciśnienia wytwarzanego w urządzeniu zarówno tlen jak i chlorek sodu “wyrzucane” są wprost na powierzchnie skóry z odległości 0,5 do 1 cm wywołując efekt złuszczania martwego naskórka.
Tlen wpływa na pobudzenie włókien kolagenowych i naczyń włosowatych, a także dezynfekuje skórę, co ma duże znaczenie w przypadku skóry trądzikowej. Wpływa więc na poprawę jej elastyczności, jędrności, zmniejsza łojotok, niweluje zmiany skórne np. Krostk oraz związane z nimi stany zapalne.

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa to nowoczesna, nieinwazyjna i bardzo skuteczna metoda służąca odmładzaniu i regeneracji skóry. Wykonywana jest specjalistyczną aparaturą, wykorzystująca dwie technologie jednocześnie:

  1. technologie hiperbarycznego tlenu (terapię tlenem, wykorzystywanym w medycynie w czystej postaci, podawanym pod wysokim ciśnieniem)
  2. wprowadzanie substancji aktywnych wgłąb skóry.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Towarzyszy mu uczucie lekkiego „powiewu po skórze”. Może być wykonywany cały rok, również w okresie lata i silnego nasłonecznienia.