Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/olahajka/glamklinika.pl/public_html/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1321

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/olahajka/glamklinika.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/olahajka/glamklinika.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/olahajka/glamklinika.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Mezoterapia mikroigłowa – dermapen SYIS - Glam Klinika Rzeszów

Mezoterapia mikroigłowa – dermapen SYIS

Mezoterapia mikroigłowa to niechirurgiczna metoda rewitalizacji skóry przy jednoczesnej stymulacji jej naturalnych zdolności regeneracyjnych.

Microneedle Pen jest elektrycznym urządzeniem medycznym wykorzystującym 12 cieniutkich  mikroigieł,  nakłuwających skórę w sposób automatyczny. Jednorazowa głowica zawierająca igły jest w stanie wykonać ponad 20 nakłuć w ciągu sekundy. Głębokość wnikania igieł w skórę jest regulowana i może wynosić od 0,25 mm do 2,5 mm.
Zabieg z użyciem urządzenia Microneedle Pen stymuluje skórę do odbudowy w trzech etapach. W fazie pierwszej nakłucia skóry, a co za tym idzie jej mikrouszkodzenia powodują, że znacząco wzrasta szybkość procesów związanych z tworzeniem się nowych włókien kolagenowych. W etapie drugim powstaje elastyna, proteoglikany, a także pozostałe rodzaje kolagenu. W fazie końcowej mają miejsce procesy, których efektem jest ujędrnienie skóry oraz poprawa jej gęstości.

 

Kiedy warto?

Mezoterapia mikroigłowa dedykowana jest osobom o cerze wymagającej odżywienia i nawilżenia, z objawami starzenia, przebarwieniami słonecznymi i potrądzikowymi czy płytkimi bliznami. Ponadto, ma pozytywny wpływ na obszary skóry dotknięte rozstępami, cellulitem oraz sprawdza się przy utracie jędrności w okolicach twarzy, szyli i dekoltu. Coraz częściej stosuje się ją do niwelowania problemów związanych z wypadaniem włosów, na skórę głowy. Jest też doskonałym zabiegiem wykonywanym profilaktycznie, jednorazowo, w celu poprawienia ogólnej kondycji skóry.

Czy zabieg jest bolesny:

Igły są cienkie jak ludzki włos i dzięki temu rzeczywiście wbijają się w skórę. Precyzja wykonania igieł gwarantuje bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania zabiegu.,,Pióro” szybciej, skuteczniej, a przy tym w sposób mniej bolesny regeneruje, leczy i niweluje niedoskonałości skóry. Pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry nakłuwając ją przy pomocy pulsujących igieł.

Jak często wykonywać zabieg?

Zaleca się wykonanie serii 3-5 zabiegów, wykonywanych w odstępach co 3-4 tygodnie. Po zakończeniu serii, dla podtrzymania efektów należy wykonywać tzw. zabiegi przypominające. Zwykle jeden zabieg na 3 lub na 6 miesięcy. W wieku około 25-30 lat można wykonać profilaktycznie jednorazowy zabieg pielęgnacyjny.

Efekty po zabiegu

Potwierdzone działanie MICRONEEDLE PEN to:

  • wygładzenie zmarszczek
  • regeneracja skóry
  • spłycenie blizn potrądzikowych
  • niwelowanie rozstępów
  • redukcja blizn (redukcja niedoskonałości skóry)
  • zmniejszenie porów
  • zapobieganie łysieniu