Modelowanie sylwetki - Glam Klinika Rzeszów

Modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki, zabiegi wyszczuplające sylwetkę

Istnieją różne kanony urody, a wraz z nimi odmienne potrzeby – naszą misją jest zadowolenie Naszych klientów, kiedy spełniamy ich marzenia odnośnie wymarzonej sylwetki. W Glam Klinice Piękna działamy poprzez tworzenie spersonalizowanych ścieżek w walce z cellulitem, luźną skórą czy miejscową otyłością. Posiadając szeroki wachlarz zabiegów oraz sprzętów wykorzystujących najnowocześniejsze technologie jesteśmy w stanie zniwelować problem zwiotczałej skóry czy paru nadprogramowych kilogramów, wyszczuplić talię oraz zniwelować problem mało estetycznego cellulitu czy rozstępów.

Dzięki Twojemu zaangażowaniu i terapii w gabinecie będziesz mogła znów cieszyć się pięknym ciałem. Połączenie racjonalnego żywienia i aktywności fizycznej z terapią ukierunkowaną na Twój problem daje najlepsze i długotrwałe efekty. Czy nie warto poczuć się doskonale we własnym ciele?

Jakie zabiegi na cellulit, a jakie na redukcję tkanki tłuszczowej?

W procesie kształtowania i modelowania sylwetki wykorzystujemy zarówno metody konwencjonalne, jak i nowoczesne technologie aparaturowe. Dzięki różnorodności terapii możemy w pełni zadbać o naszych pacjentów i ich odmienne potrzeby. Do klasycznych sposobów należą różne rodzaje masażu połączone z zabiegami linii BODY BIOENERGY Diego dalla Palma, przeznacze do walki z wszystkimi formami cellulitu, miejscowymi depozytami tłuszczu i zwiotczałą skórą ciała. Z kolei najnowszej generacji urządzenia, które wykorzystujemy, to przełomowy masaż podciśnieniowy ICOONE, DERMAFREQUENCY 3D wykorzystująca technologię radiofrekwencji do przywracania napięcia poluźnionej tkanki i redukcji tkanki tłuszczowej, Karboksyterapię CRISS, która przy wykorzystaniu medycznego dwutlenku węgla zyskała miano rewolucyjnego zabiegu w kosmetologii. Większość zabiegów nie wymaga żadnego przygotowania, są one całkowicie bezbolesne oraz nie posiadają okresu rekonwalescencji. Dzięki nim bezpiecznie i bezinwazyjnie możesz pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej i łagodnie wyrzeźbić ciało już dzisiaj!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat któregoś z nich zapraszamy do zapoznania się z dokładnymi opisami zamieszczonymi poniżej lub skontaktuj się z nami i umów na bezpłatną konsultację, na której Nasz kosmetolog dobierze właściwą kurację.
Podaruj sobie radość z pięknej i zgrabnej sylwetki!

Wybierz zabieg