Selvert thermal - Glam Klinika Rzeszów

Selvert thermal

Od ponad 25 lat istnienia filozofia szwajcarskiej marki opiera się na poszukiwaniu najbardziej skutecznych dróg wspierania naturalnej samoregeneracji skóry. Za podstawę zabiegów kosmetycznych przyjmuje w pierwszej kolejności konieczność jej zdrenowania i odtrucia jako naturalną stymulację odbudowy tkanek oraz usprawnieniu układu immunologicznego skóry, który w istotny sposób wspiera jej regenerację oraz warunkuje efektywność kolejnych działań. Służą temu trzy podstawowe składniki o udowodnionej skuteczności – borowina, torf oraz woda termalna. Zastosowane składniki aktywne, zdolne do takiego działania bez skutków ubocznych zaczerpnięto z bogactw wewnętrznych Ziemi (borowiny, muły, torfy, błota, woda termalna) oraz z Przyrody – źródła substancji pochodzenia naturalnego.  Selvert Thermal to prawdziwa różnorodność koncepcji pielęgnacyjnych, panopticum technologii i nieustannie aktualizowany zestaw najnowszych i najbardziej wartościowych składników aktywnych. W kosmetykach Selvert ThermalL nie brak również najnowszych osiągnięć z dziedziny medycyny, farmakologii, biologii, biotechnologii. To marka przodująca w zakresie łączenia bezpiecznej, zdrowej i naturalnej terapii skóry z nowoczesnością i skutecznością.

NAWILŻANIE

dedykowana skórom odwodnionym, przywraca równowagę płaszcza hydrolipidowego oraz odbudowuje barierę ochronną skóry. Zabieg nawilża i wyrównuje poziom wilgotności. Regeneruje i chroni. Nadaje skórze miękkość i delikatność. Zabieg polecany jest osobom o skórze suchej, z pierwszymi oznakami starzenia.

OCZYSZCZANIE

Innowacyjna, spersonalizowana kuracja dla skóry tłustej i/lub podatnej na trądzik, opatentowana przez markę Selvert Thermal. Zabieg bazuje na wyciągach z roślinnych komórek macierzystych Syringa vulgaris L. Ich obecność wpływa stymulująco w stosunku do komórek obecnych w naszej skórze i warunkujących przebieg procesów najważniejszych w przypadku skór problematycznych – procesów naprawy oraz regeneracji. Dzięki systemowi spersonalizowanych masek, zabieg pozwala nam na stworzenie indywidualnego programu pielęgnacyjnego, dostosowanego do potrzeb skóry.

OCZYSZCZANIE Z REGENERACJĄ

Innowacyjna, spersonalizowana kuracja dla skóry tłustej i/lub podatnej na trądzik wzbogacona o zastosowanie ampułki z wyciągiem z białka ślimaka przyśpiesza gojenie ran trądzikowych. Zabieg bazuje na wyciągach z roślinnych komórek macierzystych Syringa vulgaris L. Ich obecność wpływa stymulująco w stosunku do komórek obecnych w naszej skórze i warunkujących przebieg procesów najważniejszych w przypadku skór problematycznych – procesów naprawy oraz regeneracji.

UKOJENIE

Kuracja dla skóry wrażliwej z wyciągiem z białka ślimaka. Zabieg jest źródłem nawilżenia i ochrony. Przynosi ukojenie skóry w miejscach z kuperozą, które często występuje przy skórach wrażliwych.  Dodatkowo zastosowanie wyciągu z białka ślimaka przyspiesza procesy naprawcze skóry, chroni warstwę wodno – lipidową, która często jest zachwiana w przypadku cer wrażliwych. Odczula, likwiduje przekrwienia i wycisza. Poprawia przepuszczalność naczyń krwionośnych. Działa przeciwzapalnie, nawilża, odnawia, zmiękcza.

Zabieg przeznaczony dla skóry wrażliwej, uwrażliwionej i nadreaktywnej.

ANTI-AGEING

Idealny dla dojrzałych i wymagających skór. Wyciąg z białka ślimaka przyspiesza procesy naprawcze skóry, chroni warstwę wodno – lipidową, ma właściwości antybakteryjne i przeciwutleniające. Glikopeptydy sojowe ujędrniają i wypełniają zmarszczki. Aktywator kolagenu zagęszcza tkankę, a biosacharydy zmniejszają reakcję alergiczną. Zabieg ma na celu inicjację procesów naprawczych, przywrócenie kolorytu i tekstury młodej skóry. Regeneracja skóry zwiększa się o 20% w ciągu zaledwie 4 dni!

+PURE VITAMIN-C

Program witaminowej odnowy skóry. Selvert Thermal + Pure Vitamin C – to zabieg silnie rewitalizujący i przeciwutleniający, który dostarcza skórze witaminę C w różnych jej formach: kwasy L-askorbinowego i fosforanu magnezowo-askorbylowego oraz AHA z dzikiej róży, wyciąg i olejek aromatyczny z pomarańczy i flawonoidy. Selvert Thermal + Pure Vitamin C jest idealny szczególnie dla mieszkanek miast, gdzie występują duże zanieczyszczenia powietrza oddziałujące na naszą skórę. Zanieczyszczenie powietrza, dym tytoniowy, alkohol, zła dieta czy promieniowanie UV uszkadzają komórki skóry powodując przedwczesne starzenie. Na szczęście proces ten można zahamować stosując odpowiednią pielęgnację. Przed wolnymi rodnikami obronią nas przeciwutleniacze zawarte w linii produktów Selvert Thermal + Pure Vitamin C.